ÚNOR

02.03.2018 13:43

Měsíc ůnor jsme zahájili volnějšími dny. Byly prázdniny. Děti ke hře využívaly vláčkodráhu, auta, stavěly si města, využívaly elektrické stavebnice, mozaiky, Byly to dny plné her, malování, pohádek. Po návratu z prázdnin jsme si začali rychle připravovat školní karneval. Vyráběli jsme si masky, Karneal proběhl společně s Beruškami - tancovali jsme , byla diskotéka, soutěžili jsme. Dopoldne se vydařilo, Navštívil nás i cirkus Adonis.

Počasí nám moc nepřálo, abychom mohly sáňkovat. Chodily jsme na procházky do okolí školky. Ve školce jsme si udělali své vlastní Olympijské hry -  prolézali jsme na rychlost  tunelem,  lyžovallli, běhali slalomem, házeli na cíl papírovým koulemi....... Namalovali jsme plno obrázků se sportovní tématikou. Děti shlédli i televizní přenost - hokejové utkání ČR- Rusko.